Przeprowadzki międzynarodowe

Oferujemy wsparcie dla wszystkich, którzy rozpoczynają nowy etap w swoim życiu i potrzebują pomocy w zorganizowaniu przestrzeni mieszkania w nowym miejscu, poza granicami kraju. Organizujemy szybkie i bezproblemowe przeprowadzki międzynarodowe w sposób kompleksowy, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się martwić o szereg spraw z tym związanych, które dla osób bez doświadczenia mogą wydać się skomplikowane, a na pewno są czasochłonne. My zajmujemy się tym za Was!

Jak wygląda przeprowadzka międzynarodowa z naszą firmą?

1. Na samym początku prowadzimy konsultacje z Klientem, które mają na celu ustalenie wszelkich niezbędnych szczegółów, dotyczących realizacji zlecenia. W trakcie rozmów określamy sposób i zakres pakowania mienia (czy częściowo, czy całościowo jest to zadanie realizowane przez naszą firmę), wyjaśniamy przebieg transportu oraz ustalamy zakres rozładunku (czy tylko wniesienie wszystkich przewożonych przedmiotów do miejsca docelowego, czy także ich ustawianie i rozpakowywanie kartonów). Podczas konsultacji ustalamy także w jaki sposób mają zostać zabezpieczone przedmioty, szczególnie te cenne.

2. W wyznaczonym dniu stawiamy się na miejscu, stanowiącym punkt wyjściowy dla przeprowadzki międzynarodowej. Zgodnie z wcześniejszymi konsultacjami pakujemy przedmioty bądź załadowujemy już zapakowane (jeśli usługa nie obejmuje pakowania). Jeśli ustalaliśmy z Klientem demontaż mebli, to również czynność tę realizujemy na tym etapie. Dla zagwarantowania łatwiejszej identyfikacji przedmiotów przy rozładunku dokonujemy opisania poszczególnych towarów, kartonów, opakowań. Natomiast, w sytuacji, gdy pakowanie jest po stronie Klienta zalecamy zrobić to we własnym zakresie. Tak przygotowane przedmioty umieszczamy w naszym pojeździe i dokładnie zabezpieczamy ładunek na czas transportu. Posiadamy pojazdy odpowiednio przystosowane do przeprowadzek międzynarodowych.

3. Transportujemy mienie. W wyznaczonym dniu wyruszamy z Polski i przewozimy ładunek we wskazane miejsce za granicą. Pomagamy Klientom przy dopełnieniu wszelkich formalności celno-spedycyjnych. Posiadamy w tym zakresie wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu wszystko przebiega szybciej i bez ryzyka popełnienia błędów. Przy przeprowadzce międzynarodowej należy pamiętać, że każde państwo ma odmienne regulacje dotyczące przewozu towarów.

4. Zapewniamy rozładunek transportu. Na miejscu docelowym gwarantujemy wyładowanie wszystkich przedmiotów z pojazdu oraz wniesienie do wskazanego lokalu mieszkaniowego. Na życzenie możemy także wykonać montaż mebli i rozpakować kartony. Usługę realizujemy w trybie „door-to-door”, co oznacza, że transport w ramach przeprowadzki międzynarodowej odbywa się ze wskazanego miejsca pod podany adres.

Cena usługi jest ustalana indywidualnie. Koszt zależy bowiem od wielu czynników, w tym: długości trasy, ilości załadunku i dodatkowych usług.

Siedziba naszej firmy mieści się w Gdańsku i właśnie stąd wyruszają wszystkie nasze pojazdy, przeznaczone do przeprowadzki międzynarodowej.

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy osoby nie tylko z Trójmiasta, ale również z całej Polski.

Aktualności

Kontakt

Przeprowadzki
+48 601 612 533

Magazynowanie
+48 508 296 535

Magazynowanie Sopot
+48 889 866 699

Telefon Stacjonarny
+48 58 343 48 36

achilles [małpa] achilles.gda.pl

Biuro Obsługi

Achilles Usługi Transportowe
Tomasz Wądołowski
Sybiraków 11
80-515 Gdańsk

+48 508 296 535

Jak Dojechać? (GoogleMap)