Przeprowadzki Dla Firm

Przeniesiemy Twoją Firmę

Dzięki posiadanej wiedzy i umiejętnościom zdobytym w toku wieloletniego doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować przeprowadzki firm i biur na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, liczyć mogą na elastyczne i indywidualne podejście. Dzięki takiemu traktowaniu zleceniodawców, podejmują z nami współpracę zarówno bardzo duże, jak i niewielkie przedsiębiorstwa. Udało nam się w ten sposób wypracować silną, a zarazem stabilną pozycję rynkową, która dla naszych klientów stanowi zapewnienie o naszej solidności i niezawodności.

Pełna Logistyka Przenosin

Zdajemy sobie sprawę z tego jak wysokie koszty wiążą się z przestojami w firmach, powstałymi na skutek np. przeniesienia siedziby. Jesteśmy jednak w stanie zminimalizować je, wykonując powierzone nam obowiązaki w sposób bardzo sprawny i szybki - minimalizujący ewentualne straty, a także zmniejszający koszty. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, wyspecjalizowanej kadrze doświadczonych fachowców, a także dysponowaniu bardzo nowoczesnym sprzętem - udało nam się wypracować standardy sytuujące nas na pozycji lidera pomorskiego rynku profesjonalnych przeprowadzek firm i biur. Jeżeli planujecie zmienić lokalizację swojej firmy lub biura i zależy Wam w tym zakresie na profesjonalnym wsparciu - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Przeprowadzki
+48 601 612 533

Magazynowanie
+48 508 296 535

Telefon Stacjonarny
+48 58 343 48 36

  •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Obsługi

CENTRUM CHROBREGO

Achilles Usługi Transportowe
Tomasz Wądołowski
Bolesława Chrobrego 79 / b.73
80-414 Gdańsk

+48 508 296 535

Jak Dojechać? (GoogleMap)