Przeprowadzki międzynarodowe - Achilles Gdańsk, Trójmiasto

Oferujemy wsparcie dla wszystkich, którzy rozpoczynają nowy etap w swoim życiu i potrzebują pomocy w zorganizowaniu przestrzeni mieszkania w nowym miejscu, poza granicami kraju. Organizujemy przeprowadzki międzynarodowe w sposób kompleksowy, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się martwić o szereg spraw z tym związanych, które dla osób bez doświadczenia mogą wydać się skomplikowane, a na pewno są czasochłonne. My zajmujemy się tym za Was!

Jak wygląda przeprowadzka za granicę z naszą firmą?

  1. Prowadzimy konsultacje z Klientem, które mają na celu ustalenie szczegółów realizacji zlecenia. W trakcie rozmów określamy sposób i zakres pakowania mienia (czy częściowo, czy całościowo jest to zadanie realizowane przez naszą firmę), wyjaśniamy przebieg transportu oraz ustalamy zakres rozładunku (czy tylko wniesienie wszystkich przewożonych przedmiotów do miejsca docelowego, czy także ich ustawianie i rozpakowywanie kartonów). Podczas konsultacji ustalamy także w jaki sposób mają zostać zabezpieczone przedmioty, szczególnie te cenne.

  2. W wyznaczonym dniu stawiamy się na miejscu, stanowiącym punkt wyjściowy dla przeprowadzki międzynarodowej. Zgodnie z wcześniejszymi konsultacjami pakujemy przedmioty bądź załadowujemy już zapakowane (jeśli usługa nie obejmuje pakowania). Jeśli ustalaliśmy z Klientem demontaż mebli, to również czynność tę realizujemy na tym etapie. Dla zagwarantowania łatwiejszej identyfikacji przedmiotów w przy rozładunku dokonujemy opisania poszczególnych towarów, kartonów, opakowań. W sytuacji, gdy pakowanie jest po stronie Klienta zalecamy zrobić to we własnym zakresie. Tak przygotowane przedmioty umieszczamy w naszym pojeździe i zabezpieczamy ładunek na czas transportu. Posiadamy dostosowane do przeprowadzek międzynarodowych pojazdy.

  3. Transportujemy mienie. W wyznaczonym dniu wyruszamy z Polski i przewozimy ładunek we wskazane miejsce za granicą. Pomagamy Klientom przy dopełnieniu wszelkich formalności celno-spedycyjnych. Posiadamy w tym zakresie wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu wszystko przebiega szybciej i bez ryzyka popełnienia błędów. Przy przeprowadzce międzynarodowej należy pamiętać, że każde państwo ma odmienne regulacje dotyczące przewozu towarów.

  4. Zapewniamy rozładunek transportu. Na miejscu docelowym gwarantujemy wyładowanie wszystkich przedmiotów z pojazdu oraz wniesienie do wskazanego lokalu mieszkaniowego. Na życzenie możemy także wykonać montaż mebli i rozpakować kartony. Usługę realizujemy w trybie „door-to-door”, co oznacza, że transport w ramach przeprowadzki międzynarodowej odbywa ze wskazanego miejsca pod podany adres.

Cena usługi jest ustalana indywidualnie. Koszt zależy bowiem od wielu czynników, w tym: długości trasy, ilości załadunku, dodatkowych usług.

Kontakt

Przeprowadzki
+48 601 612 533

Magazynowanie
+48 508 296 535

Telefon Stacjonarny
+48 58 343 48 36

  •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Obsługi

CENTRUM CHROBREGO

Achilles Usługi Transportowe
Tomasz Wądołowski
Bolesława Chrobrego 79 / b.73
80-414 Gdańsk

+48 508 296 535

Jak Dojechać? (GoogleMap)