Przeprowadzki Dla Firm

Przeniesiemy Twoją Firmę

Dzięki posiadanej wiedzy oraz przydatnym umiejętnościom, zdobytym w toku wieloletniego doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować przeprowadzki firm i biur na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, za każdym razem mogą liczyć na elastyczne i indywidualne podejście. Dzięki takiemu traktowaniu zleceniodawców, podejmują z nami współpracę zarówno bardzo duże korporacje, jak i niewielkie przedsiębiorstwa, oczekujące szybkiej i bezproblemowo przeprowadzonej przeprowadzki. Udało nam się w ten sposób wypracować silną, a zarazem stabilną pozycję rynkową, która dla naszych klientów stanowi zapewnienie o naszej solidności i niezawodności w podejmowaniu wszystkich działań.

Pełna Logistyka Przenosin

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wysokie koszty wiążą się z przestojami w firmach, powstałymi na skutek na przykład przeniesienia siedziby. Jesteśmy jednak w stanie zminimalizować je, wykonując przeprowadzki firm w sposób bardzo sprawny i szybki - minimalizujący ewentualne straty, a także zmniejszający koszty kompleksowych usług. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, wyspecjalizowanej kadrze wykwalifikowanych fachowców, a także dysponowaniu bardzo nowoczesnym sprzętem - udało nam się wypracować standardy sytuujące nas na pozycji lidera pomorskiego rynku profesjonalnych przeprowadzek firm i biur.

Nasza siedziba mieści się w Gdańsku, dlatego nasze usługi kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Trójmiasta, jednak bez problemu dojedziemy w każde inne miejsce w kraju, a nawet za granicą. Jeżeli planujecie zmienić lokalizację swojej firmy lub biura i zależy Wam w tym zakresie na profesjonalnym wsparciu - zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybkie i bezproblemowe przeprowadzki firm do każdego miejsca docelowego. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy małe, prywatne biura, średniej wielkości przedsiębiorstwa, a nawet bardzo duże korporacje.

Przeprowadzki dla firm.

Aktualności

Kontakt

Przeprowadzki
+48 601 612 533

Magazynowanie
+48 508 296 535

Magazynowanie Sopot
+48 889 866 699

Telefon Stacjonarny
+48 58 343 48 36

achilles [małpa] achilles.gda.pl

Biuro Obsługi

Achilles Usługi Transportowe
Tomasz Wądołowski
Sybiraków 11
80-515 Gdańsk

+48 508 296 535

Jak Dojechać? (GoogleMap)