Przeprowadzki Prywatne

Przeprowadzki

W naszej ofercie proponujemy Państwu przeprowadzki prywatne na terenie Trójmiasta, a także przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, szczególną wagę przykładamy do elastyczności i różnorodności propozycji. Dzięki temu zapewniamy Państwu indywidualne podejście oraz pełen profesjonalizm podczas realizacji usług.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które zdobywaliśmy wykonując liczne usługi transportowe, w tym przeprowadzki prywatne w kraju i za granicą. W trakcie naszej działalności wypracowaliśmy niezwykle wysokie standardy obsługi, pakowania oraz przewożenia przeróżnych sprzętów. Dzięki skrupulatnemu przestrzeganiu tych standardów, nasi Klienci zyskują gwarancję satysfakcji oraz bezpieczeństwa ich prywatnego mienia.

Wykwalifikowana Kadra

Potwierdzeniem wysokiego poziomu naszych usług oraz ugruntowanej pozycji na rynku jest fakt, że realizowane przez nas przeprowadzki prywatne zarówno na terenie kraju, jak i zagranicy zyskały uznanie szerokiego grona Klientów z miast takich jak: Gdańsk, Gdynia i Sopot, a także z innych miejscowości, zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego. Dysponujemy znakomicie wykwalifikowaną kadrą pracowników, a ponadto posiadamy specjalistyczny system zabezpieczeń, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni o powierzone nam nawet bardzo delikatne i cenne przedmioty.

Z Trójmiasta na Europę

Obszarem naszej działalności objęte jest całe Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia i Sopot, a także inne rejony województwa pomorskiego, a nawet Polski. Zachęcamy do współpracy. Oferowane przez nas prywatne przeprowadzki krajowe i międzynarodowe spełnią Państwa oczekiwania pod każdym względem.

Co Oferujemy?

Proponujemy Państwu obsługę zwykłą oraz kompleksową, która obejmuje:

  • pełne lub cząstkowe pakowanie mienia,
  • demontaż i montaż mebli w niezbędnym zakresie oraz stałych elementów zabudowy,
  • oznaczenie etykietami poszczególnych składników mienia,
  • dokładne zabezpieczenie przewożonego towaru załadunek,
  • transport, rozładunek rozpakowanie i ustawienie mienia według aranżacji w nowym lokalu.

Samochody do przeprowadzek prywatnych w Gdańsku.

Aktualności

Kontakt

Przeprowadzki
+48 601 612 533

Magazynowanie
+48 508 296 535

Magazynowanie Sopot
+48 889 866 699

Telefon Stacjonarny
+48 58 343 48 36

achilles [małpa] achilles.gda.pl

Biuro Obsługi

Achilles Usługi Transportowe
Tomasz Wądołowski
Sybiraków 11
80-515 Gdańsk

+48 508 296 535

Jak Dojechać? (GoogleMap)